Sister Golden – twórczy duet zza Oceanu

On 6 lipca, 2016

Sister Golden, wbrew temu co sugerować może nazwa, to matka i córka  tworzące przy pomocy liści, pąków, kwiatów i innych roślinnych drobiazgów nietypowe obrazy.

Vicky

Matka. Swoje zainteresowania designem odziedziczyła od swojej matki, architekta wnętrz i fotografa. Jak sama mówi, naturalnym dalszym rozwojem były dla niej były studia na uczelni artystycznej. Już podczas swojego pobytu na uczelni zaczęła pracować, najpierw jako ilustrator, a następnie projektantka wzorów na tkaninach. Dzięki swojemu talentowi, smykałce do interesów oraz pracowitości, Vicki szybko stała się rozpoznawalna w Chicago. Zajmowała się “dekoracją” miasta, malowała murale oraz dekorowała biura oraz tereny wystawowe. Lata intensywnej pracy dały jej się jednak we znaki, u szczytu swojej sławy kobieta zdecydowała, iż dużo więcej radości przynosi jej tworzenie w zaciszu swojej pracowni.2-135

Becky

Córka.  Becky także od małego wykazywała zainteresowanie wszystkim co związane było ze sztuką. Biorąc  całą historię na logikę, dziewczyna powinna odziedziczyć zdolności po swoich przodkach, niestety, bardzo szybko okazało się, że Becky jest zupełnym antytalentem jeżeli chodzi o rysowanie. Na całe szczęście, równie szybko dziewczynka odkryła, że “twórczość” to nie tylko malowanie i rysowanie, ale odnajdywanie inspiracji w codzienności i przekładanie jej na proces twórczy. Becky ukończyła studia o profilu reklama i wystawiennictwo, dzięki temu mogła stworzyć ze swoją matką duet twórczy “Sister Golden”

FeedSoul_Web_a34535ca-953f-4fec-9e0a-0c371b12f623_grande

Sister Golden

Obecnie Sister Golden to marka zajmująca się tworzeniem zarówno Roślinnych obrazów jak i małych przedmiotów codziennego inspirowanych naturą. Poniżej mała próbka tego czym zajmują się obie kobiety. Więcej produktów można odnaleźć w butiku internetowym artystek.

AsianGirl_web_6237c51e-1555-4eab-b6cd-7de454543613_grande Brunette2_web_7d35360f-bddd-4e35-bc8c-195ebf97b5de_grande Faith_web_bd5229e8-cd49-47be-baf9-473cb45754cd_grande FallGirl_web_grande HappyHolidays_web_grande YoungFrida_web_grande

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *